طراحی

طراحی تبلیغاتی

نگاه تخصصی به طراحی اتفاقی است خوشایند که اخیراً در صنایع و شرکت‌های ایران به آن پرداخته می‌شود. مجموعه تخصصی اطلس پایا با کمال میل و با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و متخصص در رشته‌های چاپ، گرافیک آماده است تا در زمینه ایده‌پردازی و طراحی حرفه‌ای در خدمت شما دوستان عزیز باشد.

با توجه به پیشرفت روزافزون تجارت در دنیای امروزی، نیاز به طراحی و تبلیغات جهت پیشبرد ارائه کالا و خدمات به صورت موازی بالا می‌رود و با توجه به رقابت تنگاتنگی که در این راستا بین ارائه دهندگان عزیز وجود دارد، تبلیغات با طراحی متفاوت و مؤثرتر، کلیدی می‌باشد برای جذب مخاطب بیشتر و هدفمند تر، که از جمله آنها می‌توان به طراحی‌های تبلیغاتی نمایش داده شده در کاتالوگ‌ها، تراکت‌ها، بروشور ها و وب سایت‌های گوناگون اشاره نمود که اولین گام برای جذب مشتری به سوی محصول شماست. باید توجه داشت که این طراحی‌ها باید از قدرت جذب مخاطب بالایی برخوردار باشند و با ارائه‌ی بهینه‌ی اطلاعات خدمات و یا محصولات شما به صورت جامع و هدفمند به همراه گرافیکی جذاب که نظر بیننده را به خود معطوف نمایند.

طراحی تبلیغاتی

برخی از فعالیت‌ها در این زمینه:

طراحی نشان

لوگو (آرم)، لوگوتایپ (آرم نوشتاری)، برند (نشان تجاری محصول)، منو، آیکون

طراحی لوگو

یک لوگو می‌تواند مشتری زیادی از سراسر دنیا برای کمپانی شما جذب کند، لوگو شما به هر جایی فرستاده شود باعث معروفیت کمپانی شما خواهد شد. لوگو خوب باعث می‌شود محصولات و خدمات کمپانی شما شناخته شود و اگر لوگو توسط یک شرکت با تجربه و کارآمد طراحی شود باعث بالاتر رفتن سطح کمپانی شما در اذهان عموم می‌گردد.

همه برندها، شرکت‌ها و کارخانجات بزرگ دنیا، بیشتر از آن که با محصولات، بروشورها، پوسترها و دیگر مواد تبلیغاتی شناخته شوند با نشانه، آرم یا لوگوی خود در ذهن مخاطب جا باز می‌کنند. از جمله موارد و عواملی مهمی که باید در طراحی نشانه، آرم یا لوگوی یک سازمان، شرکت یا برند مورد توجه قرار گیرد، زیبایی، سادگی و در عین حال برقراری ارتباط سریع با مخاطبین است. نشانه ها را عموماً می‌توان به دسته های زیر تقسیم کرد:

نشانه‌های تصویری: که عموماً این نوع از نشانه ها، آرم‌ها یا لوگوها به صورت نمادها و تصاویر و اشکال ساده شده طراحی می‌شوند که این تصاویر می‌توانند ارتباط مستقیم با نوع فعالیت سازمان، شرکت یا برند مورد نظر را داشته باشد.

نشانه‌های نوشتاری: این نوع از نشانه ها، آرم‌ها یا لوگوها بر مبنای نوشتار طراحی می‌شوند و عموماً نام سازمان، شرکت یا برند می‌باشد که با استفاده از فونت‌ها و ابزار های نوشتاری طراحی می‌شوند.

نشانه‌های ترکیبی و تلفیقی: این نوع از نشانه ها، آرم‌ها یا لوگوها ترکیب و تلفیقی از نشانه های نوشتاری و نشانه های تصویری است که به خاطر توان بالای برقراری ارتباط با مخاطبین می‌توان این نوع از نشانه ها را در ردیف پر مخاطب‌ترین نوع نشانه ها، آرم‌ها یا لوگوها دانست.

طراحی اوراق اداری: سربرگ، پاکت، کارت ویزیت، یادداشت

طراحی و صفحه بندی انواع کتاب، سررسید، دفترچه تلفن و …

طراحی انواع کاتالوگ

طراحی انواع بروشور

طراحی انواع پوستر

طراحی انواع تراکت

طراحی سی دی و جلد سی دی

طراحی تقویم رومیزی، جیبی، دیواری و …

طراحی بنر جهت استند، بیلبورد و…

طراحی کارت تبریک، دعوت و …

و طراحی بسته بندی انواع اجناس و محصولات و …

طراحی تبلیغاتی