استودیوی عکسبرداری اطلس پایا با رعایت بالاترین سطوح استاندارد در زمینه ارائه تصاویر اصیل و بی بدیل بعنوان یکی از مدرن‌ترین و مجهزترین استودیوهای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی خاورمیانه در سال ۱۳۹۰ توسط مدیران اطلس پایا تأسیس گردید این استودیو از گروه متخصصین آکادمیک بهره مند می‌باشد که بعنوان آرتیست‌های ایرانی دوره‌های تخصصی عکسبرداری صنعتی، تجاری تبلیغاتی و پوشاک و بالطبع زیرمجموعه‌های آن‌ها (اتومبیل، پوشاک، طلا و جواهر، مواد غذایی) را به صورت علمی و عملی گذرانده‌اند. در استودیو اطلس پایا بستر تبادل نظر و نشستهای دوستانه و همچنین مباحثه برای خلق نیازهای تصویری و تولید تصاویر دیجیتال با بالاترین کیفیت و هزینه‌های منطقی، نقطه عطفی در ارتباط کارفرما و مجری محسوب می‌شود. سرویس‌های مختلف استودیو هفت با استفاده از تجهیزات زیر بصورت قابل ملاحظه ای نیازهای مشتریان با ایده‌ها و خواسته‌های مختلف را برآورده می‌سازد.

  • دوربین‌های دیجیتال قطع متوسط (Medium Format) با رزولوشن و تفکیک بالا و وضوح رنگ در ۱۶ bit
  • تجهیزات نورپردازی بروز دنیای عکاسی حرفه ای
  • شبکه‌های پردازنده Apple برای عکسبرداری زنده، رتوش و بازیابی رنگ و ارائه خدمات گرافیکی
  • مانیتورهای حرفه ای با امکان کالیبراسیون برای ارائه خروجی‌های خاص

فضای وسیع داخل استودیو امکان عکاسی از محصولات بزرگ را در محیطی (سرپوشیده) بانورهای کنترل شده میسر می‌سازد و همچنین قابلیت دسترسی به ابزار مناسب برای ساخت و ساز دکور و فضای مجازی از دیگر نقاط عطف استودیو اطلس پایا می‌باشد.

برخی از خدمات و سرویس‌های این مجموعه بشرح ذیل عبارت‌اند از:

  • عکسبرداری حرفه ای قطع متوسط دیجیتال تا ۱۲۰ مگاپیکسل
  • عکسبرداری حرفه ای قطع متوسط آنالوگ (اسلاید، نگاتیو)
  • رتوش و بازسازی دیجیتالی تصاویر (Edit, Postproduction)
  • ارائه جلوه‌های ویژه کامپیوتری با استفاده از صفحه آبی و سبز و نرم افزار و سخت افزار (Green & Blue Screen) اختصاصی (Manipulation)
  • طراحی گرافیک
  • نظارت بر چاپ‌های ویژه بر روی کاغذ عکاسی، افست دیجیتال و لارج فورمت

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با شماره تلفن ۸۸۵۴۴۵۳۳-۰۲۱ و یا ۰۹۱۲۵۲۴۸۷۲۶ تماس حاصل فرمایید و یا در خواست خود را از طریق ایمیل hello@atlaspaya.com با این مجموعه مطرح نمایید.

هدف ما و شما:

قالباً هدف از برپایی بک واحد صنفی کسب درآمد و به کف آوردن سرمایه ای از آن طریق است. ولی ما اعتقاد والاتری نسبت به تنها کسب درآمد داریم. ارضای حس شخصی در آفرینش کارهایی زیباتر در گرافیک و هنرهای بصری خود بهانه ای است برای انجام کارهایی بیشتر و بهتر. در کنار این مهم توجه بسیار ضروری به خواسته‌های مشتری در جهت تبلیغ محصول و یا خدمات ارائه شونده از طرف مشتری هم در نظر گرفته می‌شود تا بتوان بهترین راهکار و یا طرح را در راستای هدف مشتری تقدیمش کرد. این واحد در جهت انجام امور تبلیغی با در دست داشتن امکانات و تجربه در این امر آمادگی خود را جهت انجام خواست‌های تبلیغی شما اعلام می‌کند و با گرد هم آوردن خدماتی چون طراحی وبسایت های اینترنتی، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ این مهم را به سرانجامی سودمند خواهد رساند. همکاری با تمام مشتریان در هر صنف و هر سطح از افتخارات ماست و تمام تلاشمان را در جهت جلب رضایت از مشتریان هنگام و بعد از تحویل کار به آنان بکار می‌بریم.

تبلیغات به هیچ وجه هزینه نیست! بلکه یک سرمایه گزاری بلند مدت برای فروش بیشتر محصولات و ارائه خدمات مداوم است و قیمت این سرمایه گزاری همیشه وابسته به کیفیت ارائه کار است.